Author: d***n
Date:
Review: Yep I love this #meow
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 47.600₫
Original Price: 56.000₫
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleeping Eye Mask |
| Chiều dài | 19 cm |
| Chiều rộng | 9 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2312061212910688 |
Author: d***n
Date:
Review: Yep I love this #meow
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: j***l
Date:
Review: soooooooooo cuttteeee and soooooofftttt
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: a***a
Date:
Review: Highly recommended. Exactly same as a picture. The material’s quality is very good. My daughter was really love it. 👍👍👍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: l***y
Date:
Review: My favorite hello kitty. I love it for my everyday sleep
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm